Sukcesy uczniów

25 października 2016 22:19 | Sukcesy uczniów

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

We wtorek 25. 10. 2016 drużyna piłkarska chłopców reprezentująca naszą Szkołę Podstawową brała udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". W trakcie zawodów rozegraliśmy trzy mecze - jeden przegraliśmy dwa wygraliśmy, niestety do pełnego sukcesu i awansu do dalszych gier zabrakło nam jednej wygranej. Mimo tego nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i należą się im ogromne brawa za zaangażowanie, pozytywną postawę, walkę sportową fair-play i wytrwałość mimo niesprzyjającej aury. Dziękujemy i czekamy na dalsze występy naszej piłkarskiej drużyny.

Wyniki:  SP 354 - SP 6             0 : 6

SP 354 - SP 70           6 : 0

SP 354 - Legia Soccer Schools    7 : 0

Skład zespołu: Borys Sułek, Antek Ogonowski, Eryk Krawczyk, Alan Ostaszewski, Marcin Liberacki, Fabian Czapliński, Olek Seniw, Sebastian Sielski.