Sukcesy uczniów

16 czerwca 2015 12:29 | Sukcesy uczniów

Zwycięstwo w V Mazowieckim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej

Wielki sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 354!!!

11 czerwca w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny odbył się Galowy Koncert jubileuszowego V Mazowieckiego Konkursu Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL-Lieder Wettbewerb.

Zespół "Teddybärchen" z naszej szkoły podstawowej w składzie: Adrian Blus, Dominika Cirut, Kuba Mazelik, Magda Stańczak, Nina Serafin, Borys Sułek, Ola Wytrykowska i Rafał Wąsik pod wodzą pani Agnieszki Kun zwyciężył w kategorii "ZOO", wykonując fantastycznie piosenkę "Das Wolkenlied". Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody z rąk Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ – Pana Pawła Lisieckiego, oraz Dyrektora warszawskiego ZOO – Pana dr Andrzeja G. Kruszewicza.

To już kolejny sukces uczniów naszej szkoły w konkursie DACHL-Lieder Wettbewerb. W zeszłym roku I miejsce za najładniej zaśpiewaną piosenkę na Pradze Północ zajęła Magda Stańczak.

Ogromne gratulacje dla naszych zwycięzców i życzenia dalszych osiągnięć i radości z nauki języka niemieckiego! :-)