14 czerwca 2016 21:51 | Uczniowie działają

Bal Gimnazjalny 2016

Jupiiii udało nam się zorganizować II edycję balu gimnazjalnego w naszej szkole. Przygotowania były baaaardzo nerwowe. W poniedziałek ok 9 rano było realne zagrożenie odwołania całej imprezy jeśli nasza opiekun wróci do szkoły, a na  próbie poloneza będzie mniej niż 15 par!!!! I dopiero wtedy się zaczęło...ferwor dobierania partnerów, tworzenie układu...i udało się na próbie popołudniowej było już 41 osób UśmiechKolejne przygotowania szły już gładko. Kroki poloneza i układ wtłaczał nam do głów p. Robert Haszko, któremu gratulujemy cierpliwości do nas i jednocześnie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Kolejne dni przeplatane były nauką i próbami. W czawrtek od rana pompowanie 700!!!!! balonów i dekorowanie sali- poszło nam gładko.
Dlatego o 16:30 rozpoczęliśmy oficjalną część naszego wieczornego spotkania tańcząc poloneza i zbierając oklaski od Nauczycieli, Rodziców i naszych młodszych Kolegówi i Koleżanek. Po części oficjalnej wszystcy razem bawiliśmy się na ostatniej dyskotece w mijającym roku szkolnym, żegnając jednocześnie mury, które wysłuchiwały naszej muzy przez minione trzy lata.

Na domiar naszych trudności - zdjęcia uległy uszkodzeniu i jako pamiątka pozostało nam nagranie naszych poczynań:https: //youtu.be/HTHt0dwknYM