03 grudnia 2015 19:51 | Uczniowie działają

Wystawa prac plastycznych

Od 2 listopada do końca miesiąca w naszym gimnazjum trwała wystawa prac plastycznych naszych uczniów. Swoje prace udostępnili nam: Ania Kopera z kl.3c, Patrycja Młocicka z kl.2a, Magda Kopińska z kl.1a, Kasia Pietrzak z kl.1a i Marcin Orzelski z kl.1a. Wymienione osoby (choć nie tylko) miały możliwość udziału w warsztatach plastycznych na terenie Szkoły Podstawowej nr 354 w dniach 17 i 23 listopada.
Powstałe tam ozdoby świąteczne będzie można zakupić 7 grudnia podczas zebrania z rodzicami na kiermaszu świątecznym. Naszym uczniom udało się "wyczarować" wiele ciekawych choinek,bombek, kartek świątecznych, lampionów i innych ozdób.

Przypominamy, że zdjęcia świątecznych ozdób można obejrzeć w artykule nt warsztatów bożonarodzeniowych.