07 listopada 2015 12:38 | Uczniowie działają

Savoir - Vivre

„Udział w konkursie gwarantuje uczestnikom poznanie zasad kulturalnego zachowania, zarówno w domu, w szkole, wśród codziennych sytuacji życiowych oraz podczas oficjalnych spotkań czy rozmów kwalifikacyjnych. Pragniemy, aby takie wartości jak wychowanie, kultura osobista i obycie towarzyskie nadal odgrywały ważną rolę w życiu każdego człowieka, dążymy więc do ich popularyzacji w jak najszerszym kręgu odbiorców.”

źródłohttp://dkw.dkwlochy.pl/index.php/konkursy-i-festiwale-dkw/510-konkurs-savoir-vivre

8 października 2015 r. nasi uczniowie wzięli udział w wewnątrzszkolnych eliminacjach do XII Mazowieckiego Konkursu Savir Vive „Obycie umila życie”. Komisja wyłoniła spośród nich pięciu półfinalistów, którzy 6 listopada 2015 r. wzięli udział w półfinale konkursu, który odbył się w DK „Włochy”.

Reprezentowali nas:

Matuszewska Natalia,