25 czerwca 2015 16:09 | Uczniowie działają

To był bal !

„Jeśli Wam się uda, to przejdziecie do historii tej szkoły” – takimi słowami dyrektor zmotywował uczniów klas trzecich do zrealizowania największego przedsięwzięcia w roku szkolnym 2014/2015.
Oczywiście, że się UDAŁO ;-) Pierwszy w historii gimnazjum bal na Szmulkach odbył się 12 czerwca 2015 r. w sali gimnastycznej.
Pracy było co niemiara, z pomocą przybywali wszyscy chętni: uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wielka akcja pompowania prawie 600-set balonów, ich wiązanie, planowanie dekoracji…..realizacja marzenia, które narodziło się w październiku. Próby poloneza i innych tańców, wszystko dopracowane do perfekcji – „no prawie wszystko”, jak mówił nasz nauczyciel p. Robert Haszko. Po wyczerpujących dniach przygotowań sala gimnastyczna nabrała balowego wyglądu, trzecioklasiści założyli galowe stroje i przy akompaniamencie poloneza rozpoczęli I Bal Gimnazjalny w naszej szkole. Po części tanecznej, w którą zaangażowali także nauczycieli i rodziców nastąpiła gala Asnykaliów, czyli wielkich nauczycielskich wyróżnień. Nagrodzeni nauczyciele:
nagroda specjalna FAIR PLAY – p. Jolanta Kudlak,
anielska cierpliwość – p. Alicja Mieczkowska,
król kartkówek – p. Barbara Wyszyńska,
poczucie humoru – p. Robert Haszko.
Zaraz po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna dyskoteka dla wszystkich uczniów.
 Pan Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor wybrali królową i króla balu. Królewską parą zostali Paulina Klepacka i Sebastan Siekierko.

Krystian Dąbrowski, Lena Jagalla i Daniel Gałązka - to dzięki tej trójce rocznik 2015 przejdzie do historii Gimnazjum nr 32.