31 października 2014 19:06 | Uczniowie działają

Halloween 2014

W naszej szkole uczymy się różnych przedmiotów. Na językach obcych poznajemy nowe słówka i czasy, ale także zwyczaje i święta obchodzone w krajach obcojęzycznych. Jak co roku 31 października w naszej szkole nauczyciele języka angielskiego przybliżyli nam tematykę najbardziej znanego święta – Halloween. Przygotowani merytorycznie stanęliśmy w tym dniu do międzyklasowych konkurencji. Szkołę opanowały duchy, zjawy i straszydła wśród których została wybrana najciekawsza postać. Parter budynku zamienił się w ogród dyniowy, w którym klasy zaprezentowały swoje fantastycznie przyozdobione dynie, a jury wybrało tę jedną najciekawszą.

Szczególne brawa dla Pań, które w tym dniu też straszyły. Ciekawe czy wszyscy je rozpoznają?

Sam.