24 września 2018 22:24 | Komunikaty

90-lecie szkoły na 100-lecie odzyskania Niepodległości

Dyrektor oraz cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 354 ul. Otwocka 3 zapraszają absolwentów, uczniów, rodziców oraz przyjaciół szkoły na uroczystą Mszę Św. z okazji jubileuszu 90-lecia szkoły na 100-lecie odzyskania Niepodległości, która odbędzie się w dniu 30 listopada 2018 r. o godzinie 9:30. Podczas Mszy Świętej poświęcony zostanie nowy sztandar Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka. O godzinie 11:00 odbędą się uroczystości w sali gimnastycznej budynku szkoły. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o podzielenie się posiadanymi w domowych archiwach historycznymi zdjęciami  budynku, wnętrza, kadry pedagogicznej, uczniów czy uroczystości, które miały miejsce w przeszłości w budynku szkoły. Materiały zostaną skserowane a oryginał zwrócony właścicielowi. W sprawach Jubileuszu prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod nr tel. (22) 619 - 02 - 66 bądź adresem e-mail: sp354waw@gmail.com.
Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.