26 listopada 2017 13:12 | Komunikaty

Zima w mieście 2018

W czasie ferii zimowych odbywających się od 15 stycznia 2018r. do 26 stycznia 2018r. w naszej szkole prowadzona będzie akcja „Zima w mieście”. Szkoła zapewnia w tym czasie opiekę dla dzieci w godz. 7.00 – 17.00. Zaplanowane jest wiele atrakcyjnych zajęć i wycieczek. Karty zapisu można pobrać w sekretariacie szkoły oraz szatni. Wypełnione karty oddajmy do sekretariatu, świetlicy lub bezpośrednio do koordynatora akcji p. Danuty Turkiewicz.

Opłaty za posiłki (wpłaty na konto lub w sekretariacie) będą pobierane dopiero w styczniu 2018r. Przy wpłatach na konto prosimy  zaznaczyć: imię i nazwisko dziecka, wpłata na „Zimę w mieście”  SP 354 oraz  terminy obecności dziecka w placówce. Następnie  prosimy o przesłanie na adres mailowy szkoły  przed rozpoczęciem ferii potwierdzenia  wpłaty. Numer konta do wpłat zostanie podany 2 stycznia.

Zapraszamy!