Świetlica

08 kwietnia 2020 09:35 | Świetlica

Ostatnie przedświąteczne propozycje świetlicowe, 8 kwietnia

Dziś ostatni dzień przed świętami. Będziecie mieli teraz czas na odpoczynek. Niestety, odpoczywamy w domu… Na ten okres przedświąteczny, na wolne chwile mamy dla Was propozycje. Są to przede wszystkim propozycje świąteczne.

czytaj więcej »

07 kwietnia 2020 13:49 | Świetlica

Coraz bliżej święta, 7 kwietnia

Wiecie, że jak dotąd najstarsze odnalezione pisanki pochodzą z terenów sumeryjskiej Mezopotamii i liczą ponad 5 tysięcy lat. Więcej ciekawostek i propozycji od świetlicy macie w załączniku.

czytaj więcej »

06 kwietnia 2020 09:26 | Świetlica

Zabawy świetlicowe 6 kwietnia

Witamy Was w ostatnim tygodniu przed przerwą wiosenną. Wiemy, że jesteście już zmęczeni siedzeniem w domu i izolacją od kolegów i koleżanek. Dlatego mamy nadzieję, że zadania, które dla Was mamy choć trochę poprawią Wam humor.

czytaj więcej »

03 kwietnia 2020 14:14 | Świetlica

Dzień tęczy

To piękne zjawisko ma własne święto właśnie dziś.

czytaj więcej »

02 kwietnia 2020 09:42 | Świetlica

Dzień książek dla dzieci

Jest to święto międzynarodowe. Ma ono na celu rozpowszechnienie książek oraz zachęcenie najmłodszych do czytania. Ustanowione zostało w rocznicę urodzin Hansa Christiana Andersena. W tak przyjemnym dniu zachęcamy do czytania samodzielnego, ale także do słuchania tekstów czytanych przez...

czytaj więcej »

01 kwietnia 2020 12:01 | Świetlica

DZIEŃ ŻARTÓW I PSOT!

TO DZIEŃ ŻARTÓW I PSOT! OBCHODZONY JEST W WIELU KRAJACH. PAMIĘTAJCIE, ŻEBY ŻART BYŁ DOBRY, MUSI BYĆ SYMPATYCZNY DLA TYCH, KTÓRYM GO ROBIMY.

czytaj więcej »

31 marca 2020 12:55 | Świetlica

Światowy Dzień Budyniu

Tak, tak, budyń też ma swoje święto! Aby je godnie uczcić, należy zjeść wspaniały budyń! Do roboty!

czytaj więcej »

30 marca 2020 09:14 | Świetlica

30 marca Dziś Światowy Dzień Muffinka

Witam Was w nowym tygodniu i zapraszamy do zabawy z naszą świetlicą. Przypominamy jednocześnie o konkursie pisankowym. Zdjęcia pisanek wykonanych dowolną techniką prosimy przesyłać na adres p. Anety. A oto zdjęcie pisanek wykonanych przez naszą panią bibliotekarkę. Prawda, że piękne?

czytaj więcej »

26 marca 2020 10:43 | Świetlica

ZOOstańwdomu

Polecamy zdalny program naszego ZOO ZOOstańwdomu – obejrzyj i posłuchaj naszych opowieści o zwierzętach Zapraszamy wszystkich: małych i dużych do wspólnej przygody w niesamowitym świecie zwierząt. Nie zdradzimy o czym będziemy opowiadać i co będziemy pokazywać, powiemy ty...

czytaj więcej »